Hotel Transylvánie

13. dubna 2018 v 23:14 |  Filmy
Hotel Transylvánie je americký animovaný film, který pochází ze studia Sony Pictures Animation. Režisérem tohoto snímku je Genndy Tartakovsky. Postavám propůjčili své hlasy známé osobnosti, jako jsou Andy Samberg, Selena Gomez či Steve Buscemi.


Příběh vypráví o Draculově dceři Mavis, pro kterou Drákula postavil azyl, aby jí nikdo nemohl ublížit, jelikož jeho ženu zabili lidé. Z tohoto azylu se stal slavný hotel pro strašidla, kam jezdí vždy na dovolenou. Dospívající Mavis se však touží vydat do světa a poznávat nové věci. V té době pro ni Dracula připravuje oslavu jejích 118 narozenin a sjíždějí se na ni všichni známý, jako je Mumie, Frankenstein nebo Neviditelný muž. Do tohoto zmatku se přimotává i člověk Jonnathan, který je k hotelu přilákán hořícími zombíky, kteří nahráli na Mavis divadlo. Když Dracula zjistí, že v hotelu je člověk spustí se řetězec událostí, například Jonnathan nedopatřením zůstává a kamufluje se to tím, že je vrstevník Mavis a pomáhá s pořádáním oslavy. Jonnathan a Mavis se do sebe zamilují, s čímž Dracula nesouhlasí a snaží se tomu jakýmkoliv způsobem zabránit. Co se však stane, když se Dracula do této situace vmísí…? Na to se již musíte podívat sami.

Osobně tento film doporučuji, zvláště pokud si chcete jen odpočinout, pobavit se a nad ničem nepřemýšlet. Jestli vás tento film zaujal nebo pobavil, můžete se podívat i na jeho pokračovaní v podobě druhého filmu. Třetí díl je pak plánován do kin na tento rok.


Výsledek obrázku pro hotel transylvánie 1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama